Türk Bayrağı İngiliz Bayrağı İran Bayrağı
Hassasvalf İletişim

KALİTE POLİTİKAMIZ

Temel hedefimiz; Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak ürünleri ve hizmeti sunarak kendi sektörümüzde ilk tercih edilen marka olmaktır.

En temel ve öncelikli politikamız; Yönetimimizin ve tüm çalışanlarımızın tecrübe birikimlerimizi tamamen "Müşteri Memnuniyeti"'ni en üst seviyede tutmak üzere odaklamasıdır. Ekibimiz, hedeflerimiz doğrultusunda, çalışma sistemlerindeki etkinliklerin sürekli iyileştirileceğini ve her zaman “Müşteri Memnuniyeti” için çalışacaklarını, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda uygun fiyat ve yüksek standartta ürün ve çalışmalarımızı zamanında sunmayı koşulsuz taahhüt etmektedir.

Vizyonumuzu; Türkiye Vana Tamir ve Bakım pazarında sahip olduğumuz yarım asırlık deneyimi, eğitimli iş gücümüzü, gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek liderliğini sürdürerek, global alanda da pazar ve kanal yaratan, yapıcı/öncü firmalardan biri olmak olarak belirlerken,

Misyonumuzu; Bilgi, tecrübe ve şirket gücümüzü tüm Müşteri, İş ortaklarımız, Tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için sürdürülebilir bir değer üretmek olarak belirledik.

Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin verdiği güvenle dürüstlük ilkesinden taviz vermeden, gururla ve onurla markamızın geleceğe taşınması Kalite Yönetimi politikamızın temelini oluşturmaktadır. Sektörde yenilikçi bakış açımızla müşteri beklentilerinin ötesine geçmeyi kendimize amaç edinerek Teknolojik gelişmelere ve eğitimlere mevcut bilgi ve birikimizi sürekli arttırmayı kendimize amaç edindik.


HassasValf Separator
HassasValf Footer HassasValf Footer HassasValf Footer
HassasValf Bize Ulaşın