Türk Bayrağı İngiliz Bayrağı İran Bayrağı
Hassasvalf İletişim

KURUMSAL

Sektördeki 50 yılın üzerinde mühendislik tecrübe ve birikimimizle, Endüstriyel Vanalarınızla ilgili tüm soru ve sorunlara hızlıca cevap vererek en üst seviyede müşteri memnuniyeti hedefleyerek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Tamir ve Bakım ihtiyacı olan Yüksek ve Düşük basınçlı her Tip ve Ölçüdeki Endüstriyel Vananızı yedek parça imalatı destekli olarak onarıp satın aldığınız ilk günkü haline getiriyor, son testlerini ve kontrollerini yaparak şirketinize teslim ediyoruz. Bu Tamir ve Bakım çalışmalarımızla şirketinize hem çok önemli zaman kazandırıyor, hem de maddi olarak tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Endüstriyel vanalar bilindiği gibi özel emniyet sorunlarına sahip olan cihazlar olması nedeniyle düzenli olarak bakım ve testlerinin yapılması gerekmektedir. Vanalarınızı uluslararası standartlara uygun özel Tamir ve Test ekipmanları kullanmak suretiyle her türlü test, kontrol, tamir ve bakım uygulamaları yapmaktayız. HassasValf olarak şirketimiz, her tip ve basınca dayanıklı Endüstriyel tip vanalarınız için çözümler sunmakta olup, tüm tamir, bakım çalışmaları ve testler uzman kadromuz eşliğinde yapılmaktadır.

Vana ve kontrol sistemleri odaklı Ar-Ge çalışmalarımız sürekli devam etmekte olup, sürekli iyileştirme felsefesiyle sektörde ilk ve öncü olmayı hedefleyerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Müşterilerimiz olan şirketlerle uzun süreli ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler geliştirmekteyiz; bununla da ayrıca gurur duymaktayız.

Tamir ve Bakımını yaptığımız Vanalar; Enerji Santralleri, Rafineri dolum santralleri, Enerji ve Demir Çelik Fabrikaları, Kimya Fabrikaları, Lastik Fabrikaları, Gübre Fabrikaları, Gıda Fabrikaları ve bir çok Endüstriyel tesislerde yüksek performans sağlayarak çalışmaya devam etmektedirler.

Vanalarınız API-598, API-600, API-602, API-608, API-6D, ASME-16.34 ve CE standartlarına uygun Tamir, Bakım, Muayene ve testi yapılmakta olup, uzman ekibimiz tarafından onaylanarak, garantili olarak sevk edilir. Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti tüm çalışanlarımızın felsefesi ve öncelikli hedefimizdir.


HassasValf Separator
HassasValf Footer HassasValf Footer HassasValf Footer
HassasValf Bize Ulaşın